TimeDistanceMeetingLocationAddressRegionDistrictTypes
6:30 am Hampton Sunrise Castlefield Community Centre 505 Bluff Rd Hampton Speaker
7:30 am Rise and Shine Group Ross House 247/251 Flinders Ln Melbourne Daily Reflections
10:00 am Parents In Recovery Group @ Berwick Rear Hall, Uniting Church Hall, Princes Highway 105 High St Berwick Child-Friendly
Noon Geelong Monday St.Barnabas Anglican Church Hall 105 Wilsons Rd Geelong Speaker
12:30 pm Gallery Group Greek Centre 168 Lonsdale St Melbourne Speaker
12:30 pm Ballarat Monday St Andrew's Uniting Church Sturt St & Dawson St S Ballarat Speaker
12:30 pm Bayswater Monday Group Uniting Church Hall Mountain Hwy & Elm St Bayswater Speaker
2:00 pm Warnambool Womens Discussion Group St. Josephs Church Hall Cnr Princes Highway & Warnambool Discussion
6:30 pm As Bill Sees It Bentons Square Community Centre 145 Bentons Rd Mornington Speaker
7:00 pm Pass It On - Armadale Armadale Baptist Church 88 Kooyong Rd Armadale Speaker
7:00 pm Ballarat Living Sober Ballarat Trades Hall 24 Camp St Ballarat Discussion
7:00 pm Sunbury Beginners Steps Discussion Monday Baptist Church 207-217 Gap Rd Sunbury Newcomer
7:00 pm Euroa Monday Baptist Church Hall 31 Kennedy St Euroa Speaker
7:00 pm Glen Waverley Steps Study Meeting Glen Waverley Uniting Church 10-12 Bogong Ave Glen Waverley Step Meeting
7:00 pm Inglewood Inglewood Town Hall 25 Verdon St Inglewood Speaker
7:00 pm Bairnsdale Kilmany Family Care, 49 McCulloch Street 49 McCulloch St Bairnsdale Speaker
7:00 pm Grovedale and Online Men Saint Paul's Church 303 Torquay Rd Grovedale Men
7:00 pm Ferntree Gully Group Uniting Church Hall 8 The Avenue Ferntree Gully Speaker
7:30 pm Frankston North Big Book Study Frankston North Community Centre 26 Mahogany Ave Frankston Big Book
7:30 pm Prahran - The Past 7 Days Discussion Gahan Centre Greville St & Grattan St Prahran Discussion
7:30 pm Kyneton Kyneton Catholic Church Hall 53 Ebden St Kyneton Speaker
7:30 pm Healesville Liberty Church 1 Lilydale Rd Healesville Step Meeting
7:30 pm Epping Group Memorial Hall, 827 High Street, Epping 827 High St Epping Speaker
7:30 pm Parkdale Daily Reflections Discussion Monday St Aidan's Anglican Church 64 Robert St Parkdale Daily Reflections
7:30 pm Port Fairy Topic St Johns Anglican Church 21 Regent St Port Fairy Speaker
7:30 pm Wodonga Group St Stephens Church 177 Beechworth Rd Wodonga Speaker
8:00 pm Mooroolbark Group Baptist Church Hall 155 Hull Rd Mooroolbark Speaker
8:00 pm Camberwell Group Camberwell Uniting Church Chapel 314 Camberwell Rd Camberwell Speaker
8:00 pm Murrumbeena Monday Murrumbeena Uniting Church, 119 Murrumbeena Rd Murrumbeena Speaker
8:00 pm Reservoir Group St Gabriel's School Hall Viola St & Spring St Reservoir Speaker
8:00 pm Dandenong Discussion Group St Paul the Apostle Catholic Church Annexe 5 William Hovell Dr Endeavour Hills Discussion
8:00 pm Bendigo Steps Group The Children's Room, Salvation Army Centre 61 Mundy St Bendigo Speaker
8:00 pm Essendon Beginners Group Uniting Church Hall 132 Keilor Rd Essendon Newcomer
8:00 pm Warragul Group Warragul Uniting Church 210 Sutton St Warragul Speaker